Lexar NM790 M.2 2280 PCIe Gen 4 4 NVMe SSD 4TB
- TootjadLexar
- Mudel: LNM790X004T-RNNNG
- Saadavus: 5
-
461€
Lexar NM790 M.2 2280 PCIe Gen 4×4 NVMe SSD 4TB
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 80.00 mm |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 2.45 mm |
| Brutolaius (mm) | 22.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Paber/Papp | 8.00 g |
| Palette Qty | 52632 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lexar nm790 m2 2280 pcie gen 4 4 nvme ssd 4tb, lnm790x004t-rnnng, lexar, ssd

