Lexar | SSD | NM790 | 512 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface M.2 NVMe | Read speed 7200 MB/s | Write sp
- TootjadLexar
- Mudel: LNM790X512G-RNNNG
- Saadavus: 2
-
141€
Lexar | SSD | NM790 | 512 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface M.2 NVMe | Read speed 7200 MB/s | Write speed 4400 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 2.45 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 22.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 4400 MB/s |
| Liides | PCIe Gen 4.0 x4 |
| Lugemise kiirus | 7200 MB/s |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9174 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| PET | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Lexar |
| Producer product family | SSD |
| Producer product name | NM790 |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lexar ssd nm790 512 gb ssd form factor m2 2280 solid-state drive interface m2 nvme read speed 7200 mbs write sp, lnm790x512g-rnnng, lexar, ssd


