Lexmark 56F2X0E Black Extra High Yield Corporate Toner Cartridge
- TootjadLexmark
- Mudel: 56F2X0E
- Saadavus: 5
-
542€
Lexmark 56F2X0E Black Extra High Yield Corporate Toner Cartridge
| All | |
| Brutokaal | 1.10 kg |
| Combined (paper) | 30.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Netokaal | 0.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 501.70 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark 56f2x0e black extra high yield corporate toner cartridge, 56f2x0e, lexmark, tindid ja toonerid

