Lexmark 85D0HK0 | CX930, 931 28K | Toner Cartridge | Black
- TootjadLexmark
- Mudel: 85D0HK0
- Saadavus: 1
-
405€
Lexmark 85D0HK0 | CX930, 931 28K | Toner Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 468.00 mm |
| Gross height (mm) | 101.00 mm |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 406 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Lexmark |
| Producer product name | 85D0HK0 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote nimetus | CX930, 931 28K |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Lexmark CX930dse |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

