Lexmark Corporate | 74C2SYE | Laser Toner Cartridge | Yellow
- TootjadLexmark
- Mudel: 74C2SYE
- Saadavus: 5
-
277€
Lexmark Corporate | 74C2SYE | Laser Toner Cartridge | Yellow
| All | |
| Combined (other) | 15.0000 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 186 mm |
| Gross height (mm) | 94 mm |
| Gross weight | 0.366 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 7000 lk |
| Net weight | 0.166 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 412 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 155 g |
| PET | 2 g |
| Plastic (No PET) | 28 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Lexmark |
| Producer product family | Corporate |
| Producer product name | 74C2SYE |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tüüp | Laser Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Lexmark CS72x, CX725 |
| Volume (m3) | 0.00209808 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark corporate 74c2sye laser toner cartridge yellow, 74c2sye, lexmark, tindid ja toonerid



