Lexmark CS72x Cyan Standard Yield Toner Cartridge Lexmark 74C0S20 7000 pages
- TootjadLexmark
- Mudel: 74C0S20
- Saadavus: 1
-
352€
Lexmark CS72x Cyan Standard Yield Toner Cartridge Lexmark 74C0S20 7000 pages
| All | |
| Brändiühilduvus | Lexmark |
| Brutokaal | 0.44 kg |
| Combined (paper) | 14.51 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Kassettide kogumine | Yes |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 7000 lk |
| Netokaal | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi kaal | 380 g |
| Pakendi kõrgus | 7.5 cm |
| Pakendi laius | 19 cm |
| Pakendi sügavus | 16 cm |
| Paper/Pasteboard | 694.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimisvärvid | Cyan NULL |
| Producer product name | 74C0S20 |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Toote nimetus | CS720 Cyan Standard Yield Toner Cartridge |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Cartridge |
| Ühilduvad tooted | CS720de / CS720dte |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark cs72x cyan standard yield toner cartridge lexmark 74c0s20 7000 pages, 74c0s20, lexmark, tindid ja toonerid

