Lexmark Toner cartridge Black
| All | |
| Brutokaal | 1.342 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 372 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Leheküljetootlus | 20000 lk |
| Netokaal | 0.955 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 88 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 340 g |
| Plastic (No PET) | 47 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product family | Extra High Yield Corporate Toner Cartridge |
| Producer product name | 55B2X0E |
| Taara kaal (kg) | 0.387 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Volume (m3) | 0.0098022 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: lexmark toner cartridge black, 55b2x0e, lexmark, tindid ja toonerid



