LG 22SM3G-B 21.5“ 1920x1080/250cd/m2/14ms/ HDMI USB
| All | |
| Brutokaal | 4.74 kg |
| Diagonaal | 21.5 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 565.00 mm |
| Gross height (mm) | 103.00 mm |
| Gross width (mm) | 357.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 250 cd/m |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Lõiketera laius | 16.3 mm |
| Netokaal | 3.34 kg |
| Operating hours/days | 16/7 |
| Operating system | WebOS |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer product name | 22SM3G |
| Reaktsiooniaeg | 14 ms |
| Signage product family | Information Display |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-port | 1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg 22sm3g-b 215 1920x1080250cdm214ms hdmi usb, 22sm3g-baeu, lg, suured ekraanid





