LG | 27TNF3K-S | 27 " | Landscape/Portrait | 16/7 | WebOS | 300 cd/m | 9 ms | 178 | 178
- TootjadLG
- Mudel: 27TNF3K-S.AEU
- Saadavus: 1
-
914€
LG | 27TNF3K-S | 27 " | Landscape/Portrait | 16/7 | WebOS | 300 cd/m² | 9 ms | 178 ° | 178 °
| All | |
| Diagonaal | 27 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 15.10 mm |
| Gross height (mm) | 355.30 mm |
| Gross weight | 6.20 kg |
| Gross width (mm) | 614.90 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Heledus | 300 cd/m |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0/40 C |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000 : 1 |
| Lõiketera laius | 7.7 / 7.7 / 7.7 / 9.7 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 614.9 15.1 355.3 mm |
| Net weight | 4.20 kg |
| Operating hours/days | 16/7 |
| Operating system | WebOS |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 161 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 27TNF3K-S |
| Reaktsiooniaeg | 9 ms |
| Seadme ühilduvus | Input: Digital / HDMI (2, HDCP 1.4), RS-232C In, RJ45 (LAN), IR In, USB 2.0 Type A Output: Audio Out, Touch USB (USB 2.0 Type B) |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Tüüp | IPS |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 100 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg 27tnf3k-s 27 landscapeportrait 167 webos 300 cdm 9 ms 178 178, 27tnf3k-saeu, lg, suured ekraanid









