LG 32LQ63806LC 32" (81 cm), Smart TV, WebOS, FHD, 1920 x 1080, Wi-Fi, DVB-T/T2/C/S/S2, White
- TootjadLG
- Mudel: 32LQ63806LC
- Saadavus: 5
-
195€
LG 32LQ63806LC 32" (81 cm), Smart TV, WebOS, FHD, 1920 x 1080, Wi-Fi, DVB-T/T2/C/S/S2, White
| All | |
| 3D-ühilduvus | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 805 mm |
| Brutokaal | 6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 505 mm |
| Brutolaius (mm) | 135 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 1920 x 1080 |
| Ekraani diagonaal | 32" (81 cm) |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 81 cm |
| Energiatõhususe klass | F |
| Garantii | 24 month(s) |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | WebOS |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.054880875 m |
| Muud funktsioonid | HDMI x2, USB x1, 2 (rear, RF/Sat), LAN, Audio out |
| Netokaal | 4.8 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 200.00 g |
| Producer product name | 32LQ63806LC |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.20 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: lg 32lq63806lc 32 81 cm, smart tv, webos, fhd, 1920 x 1080, wi-fi, dvb-tt2css2, white, 32lq63806lc, lg, telerid














