LG 43UH7N-E | 43 " | 700 cd/m | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | 8 ms | 178 | 178
- TootjadLG
- Mudel: 43UH7N-E.AEU
- Saadavus: 1
-
1 087€
LG 43UH7N-E | 43 " | 700 cd/m² | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | 8 ms | 178 ° | 178 °
| All | |
| Diagonaal | 43 " |
| Ekraani heledus | 700 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1055.00 mm |
| Gross height (mm) | 142.00 mm |
| Gross weight | 12.80 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 11.10 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | webOS |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 43UH7N-E |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Signage product family | Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200x200 mm |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

