LG 43UN640S0LD 43 3840x2160/300cd/m2/ HDMI RF | LG
- TootjadLG
- Mudel: 43UN640S0LD.AEU
- Saadavus: 1
-
587€
LG 43UN640S0LD 43“ 3840x2160/300cd/m2/ HDMI RF | LG
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 142.00 mm |
| Gross height (mm) | 660.00 mm |
| Gross weight | 11.00 kg |
| Gross width (mm) | 1055.00 mm |
| Net weight | 8.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2.1 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 2.10 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg 43un640s0ld 43 3840x2160300cdm2 hdmi rf lg, 43un640s0ldaeu, lg, suured ekraanid











