LG | 49UH7N-E | 49 " | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | 8 ms | 178 | 178 | 700 cd/m
- TootjadLG
- Mudel: 49UH7N-E.AEU
- Saadavus: 1
-
1 286€
LG | 49UH7N-E | 49 " | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | 8 ms | 178 ° | 178 ° | 700 cd/m²
| All | |
| Diagonaal | 49 " |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1215.00 mm |
| Gross height (mm) | 152.00 mm |
| Gross weight | 16.10 kg |
| Gross width (mm) | 736.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 700 cd/m |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 C to 40 C |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 13.60 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | webOS |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 6.0 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 49UH7N-E |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 300x300 mm |
| Volume (m3) | 0.14 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |














