LG 49XE4F-M 49 ", Landscape/Portrait, 24/7, 178 , 8 ms, 178 , 1920 x 1080 pixels, 4000 cd/m
- TootjadLG
- Mudel: 49XE4F-M.AEU
- Saadavus: 4
-
5 304€
LG 49XE4F-M 49 ", Landscape/Portrait, 24/7, 178 °, 8 ms, 178 °, 1920 x 1080 pixels, 4000 cd/m²
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 200 mm |
| Brutokaal | 37.8 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 790 mm |
| Brutolaius (mm) | 1275 mm |
| Diagonaal | 49 " |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Garantii | 36 month(s) |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 4000 cd/m |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 C to 50 C C |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000 : 1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Lõiketera laius | 38.4 mm (T/B), 26.0 mm (R/L) mm |
| Maht (m3) | 0.20145 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 1153 x 88 x 656.2 mm |
| Netokaal | 32.8 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Paber/Papp | 3500.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastik (ilma PET-ita) | 1500.00 g |
| Producer product name | 49XE4F-M |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Seadme ühilduvus | RS232C In/Out, RJ45 In/Out |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Taara kaal (kg) | 5.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | IPS |
| USB-port | 2 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:2:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lg 49xe4f-m 49, landscapeportrait, 247, 178, 8 ms, 1920 x 1080 pixels, 4000 cdm, 49xe4f-maeu, lg, suured ekraanid









