LG 55QNED85A3C | 55 | Smart TV | webOS 25 | UHD | Bllack
- TootjadLG
- Mudel: 55QNED85A3C
- Saadavus: 5
-
534€
LG 55QNED85A3C | 55 | Smart TV | webOS 25 | UHD | Bllack
| All | |
| Connectivity | HDMI, Ethernet, USB, Bluetooth |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S (Satellite) |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 139 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 158.00 mm |
| Gross height (mm) | 803.00 mm |
| Gross weight | 18.85 kg |
| Gross width (mm) | 1356.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS 25 |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 1236 x 802/742 x 280 mm |
| Net weight | 15.70 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2520.00 g |
| Plastic (No PET) | 630.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 55QNED85A3C |
| Tare weight (kg) | 3.15 kg |
| Toote värv | Bllack |
| Volume (m3) | 0.17 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: lg 55qned85a3c 55 smart tv webos 25 uhd bllack, 55qned85a3c, lg, telerid









