LG | 55VSM5J | 55 " | Landscape/Portrait | 24/7 | WebOS | 500 cd/m | 1,100:1 | 8 ms | 178 | 178
- TootjadLG
- Mudel: 55VSM5J-H.AEU
- Saadavus: 5
-
3 237€
LG | 55VSM5J | 55 " | Landscape/Portrait | 24/7 | WebOS | 500 cd/m² | 1,100:1 | 8 ms | 178 ° | 178 °
| All | |
| Diagonaal | 55 " |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1330 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Gross weight | 23.9 kg |
| Gross width (mm) | 850 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 500 cd/m |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0-40 C |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 1,100:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Lõiketera laius | Even bezel: 0.44mm mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 1210.51 x 86.5 x 681.22 mm |
| Net weight | 18.4 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | WebOS |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 55VSM5J |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Seadme ühilduvus | HDMI (2, HDCP2.2), DP (2, HDCP2.2), DVI-D (1, HDCP1.4), Audio (2), USB 2.0 Type A (1) |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 5.5 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | IPS |
| USB-port | 1 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 600 x 400 mm |
| Volume (m3) | 0.29393 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: lg 55vsm5j 55 landscapeportrait 247 webos 500 cdm 1, 1001 8 ms 178 178, 55vsm5j-haeu, lg, suured ekraanid











