LG 75UH5N-M | 75 " | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | Wi-Fi | 500 cd/m | 8 ms | 178 | 178
- TootjadLG
- Mudel: 75UH5N-M.AEU
- Saadavus: 1
-
3 113€
LG 75UH5N-M | 75 " | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | Wi-Fi | 500 cd/m² | 8 ms | 178 ° | 178 °
| All | |
| Diagonaal | 75 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 1115.00 mm |
| Gross weight | 44.00 kg |
| Gross width (mm) | 1820.00 mm |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Heledus | 500 cd/m |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1200:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 35.70 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | webOS |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6640.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 1660.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 75UH5N-M |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 8.30 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 600x400 mm |
| Volume (m3) | 0.41 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: lg 75uh5n-m 75 landscapeportrait 247 webos wi-fi 500 cdm 8 ms 178 178, 75uh5n-maeu, lg, suured ekraanid




















