LG | 98UH5J-H.AEU | 98 " | Landscape/Portrait | 24/7 | WebOS | 500 cd/m | 8 ms | 178 | 178
- TootjadLG
- Mudel: 98UH5J-H.AEU
- Saadavus: 3
-
11 368€
LG | 98UH5J-H.AEU | 98 " | Landscape/Portrait | 24/7 | WebOS | 500 cd/m² | 8 ms | 178 ° | 178 °
| All | |
| Diagonaal | 98 " |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2450 mm |
| Gross height (mm) | 1700 mm |
| Gross weight | 101.00 kg |
| Gross width (mm) | 470 mm |
| Heledus | 500 cd/m |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0/40 C |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1200 : 1 |
| Lõiketera laius | 14.9 mm (Even bezel) mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 2191.8 x 86.1 x 1246.8 mm |
| Net weight | 66.00 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | WebOS |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4700.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 98UH5J-H.AEU |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Seadme ühilduvus | Input: HDMI (3, HDMI1/HDMI2 : HDCP 2.2/1.4, HDMI3 : HDCP 1.4), DP (1, HDCP2.2/1.3), DVI-D (HDCP1.4), Audio In, RS232C IN (1, 4pin Phone-jack), RJ45(LAN), IR IN, USB2.0 Type A(1) Output: HDMI Out, Audio Out, RS232C OUT (1, 4pin Phone-jack) |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 35.00 kg |
| Tüüp | IPS |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 800 x 400 mm |
| Volume (m3) | 1.95755 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg 98uh5j-haeu 98 landscapeportrait 247 webos 500 cdm 8 ms 178 178, 98uh5j-haeu, lg, suured ekraanid










