LG Digital Signage | 98UM5K-B | 98 " | Landscape/Portrait | 16/7 | WebOS | Wi-Fi | 8 ms | 178 | 178
- TootjadLG
- Mudel: 98UM5K-B.AEUQ
- Saadavus: 3
-
5 351€
LG Digital Signage | 98UM5K-B | 98 " | Landscape/Portrait | 16/7 | WebOS | Wi-Fi | 8 ms | 178 ° | 178 °
| All | |
| Diagonaal | 98 " |
| DVI-I liideste arv | 1 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 288.00 mm |
| Gross height (mm) | 1458.00 mm |
| Gross weight | 105.00 kg |
| Gross width (mm) | 2455.00 mm |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 78.00 kg |
| Operating hours/days | 16/7 |
| Operating system | WebOS |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 21600.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 5400.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Digital Signage |
| Producer product name | 98UM5K-B |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 27.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 1.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |


















