LG | Dryer Machine | RH80V3AV6N | Energy efficiency class D | Front loading | 8 kg | LED | Depth 69 cm | Wi-Fi | White
- TootjadLG
- Mudel: RH80V3AV6N
- Saadavus: 5
-
684€
LG | Dryer Machine | RH80V3AV6N | Energy efficiency class D | Front loading | 8 kg | LED | Depth 69 cm | Wi-Fi | White
| All | |
| Aastane energiakulu pesemisel | 211 kWh |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | D |
| Funktsioonid | Allergy Care |
| Gross depth (mm) | 700.00 mm |
| Gross height (mm) | 880.00 mm |
| Gross weight | 56.40 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Isepuhastuv | Yes |
| Jääkaja näidik | Yes |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 8 kg |
| Kuivatusprogrammid | General - Cotton General - Cotton + General - Various fabrics General - Easy maintenance Special - Blankets Special - Towels Special - Allergy Care Specials - Quick 30 Special - Sportswear Special - Wool Special - Delicate clothing Drying time - Drying on |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Müratase | 64 dB |
| Muud funktsioonid | DUAL Inverter Heat Pump - dual cylinder inverter compressor and motor Allergy Care function - reduces allergens by 99.9% Double filter - filters lint and thus helps ensure drying efficiency |
| Net weight | 53.40 kg |
| NFC | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Dryer Machine |
| Producer product name | RH80V3AV6N |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sügavus | 69 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| Ümberpööratavad uksed | Yes |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.40 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
Sildid: lg dryer machine rh80v3av6n energy efficiency class d front loading 8 kg led depth 69 cm wi-fi white, rh80v3av6n, lg, kuivatid





















