LG GBBS322CSW Refrigerator, C, Free-standing, Combi, Height 2.03 m, Net fridge 262 L, Net freezer 113 L, White
- TootjadLG
- Mudel: GBBS322CSW
- Saadavus: 5
-
623€
LG GBBS322CSW Refrigerator, C, Free-standing, Combi, Height 2.03 m, Net fridge 262 L, Net freezer 113 L, White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 741.00 mm |
| Gross height (mm) | 2104.00 mm |
| Gross weight | 81.00 kg |
| Gross width (mm) | 645.00 mm |
| Net weight | 74.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Volume (m3) | 1.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg gbbs322csw refrigerator, c, free-standing, combi, height 203 m, net fridge 262 l, net freezer 113 l, white, gbbs322csw, lg, kulmikud

