LG Microwave Oven MH6535GIS Free standing, 25 L, 1450 W, Grill, Black
- TootjadLG
- Mudel: MH6535GIS
- Saadavus: 5
-
156€
LG Microwave Oven MH6535GIS Free standing, 25 L, 1450 W, Grill, Black
| All | |
| Ahju suurus | 25 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 540 mm |
| Brutokaal | 11.95 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 295 mm |
| Brutolaius (mm) | 418 mm |
| Ekraan | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Grill | Yes |
| Grillimisvõimsus | 950 W |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrolli tüüp | Touch control |
| Konvektsioon | No |
| Kõrgus | 26 cm |
| Laius | 47 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maht | 23 L |
| Maht (m3) | 0.0665874 m |
| Mikrolainevõimsus | 1450 W |
| Muud funktsioonid | Smart Inverter Technology. EasyClean Antibacterial Easy Clean Coating. Eco on energy saving mode. Cooking programs with automatic weight. |
| Netokaal | 9.271 kg |
| Paber/Papp | 2358 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 321 g |
| Pöördlaua suurus | 29.2 cm |
| Producer product family | Microwave Oven |
| Producer product name | MH6535GIS |
| Sisetuli | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sügavus | 37 cm |
| Taara kaal (kg) | 2.679 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Free standing |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsusastete arv | 5 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lg microwave oven mh6535gis free standing, 25 l, 1450 w, grill, black, mh6535gis, lg, mikrolaineahjud


