LG NanoCell Smart TV with Pro | 43UK762H0LB | 43 " | Landscape | webOS | Wi-Fi
- TootjadLG
- Mudel: 43UK762H0LB.AEU
- Saadavus: 5
-
546€
LG NanoCell Smart TV with Pro | 43UK762H0LB | 43 " | Landscape | webOS | Wi-Fi
| All | |
| Diagonaal | 43 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 600.00 mm |
| Gross weight | 16.10 kg |
| Gross width (mm) | 1100.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Net weight | 13.60 kg |
| Operating system | webOS |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 25 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | NanoCell Smart TV with Pro |
| Producer product name | 43UK762H0LB |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Toote värv | Charcoal Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200x200 mm |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |










