LG OLED42C51LA | 42 | Smart TV | webOS 25 | UHD
| All | |
| Connectivity | HDMI, Ethernet, USB, Bluetooth |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S (Satellite) |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 42 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 106 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 152.00 mm |
| Gross height (mm) | 613.00 mm |
| Gross weight | 12.40 kg |
| Gross width (mm) | 1060.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS 25 |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 932 x 577 x 170 mm |
| Net weight | 9.80 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2080.00 g |
| Plastic (No PET) | 520.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | OLED42C51LA |
| Tare weight (kg) | 2.60 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |









