LG Outdoor Display | 55XE3P-B | 55 " | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | Wi-Fi | 9 ms | 178 | 178 | 3500 cd/m
- TootjadLG
- Mudel: 55XE3P-B.AEU
- Saadavus: 5
-
4 244€
LG Outdoor Display | 55XE3P-B | 55 " | Landscape/Portrait | 24/7 | webOS | Wi-Fi | 9 ms | 178 ° | 178 ° | 3500 cd/m²
| All | |
| Diagonaal | 55 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 207.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 43.50 kg |
| Gross width (mm) | 1446.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 3500 cd/m |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 38.00 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | webOS |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 6.1 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4400.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 1100.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Outdoor Display |
| Producer product name | 55XE3P-B |
| Reaktsiooniaeg | 9 ms |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 5.50 kg |
| USB-port | 2 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.27 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |


















