LG Refrigerator | GBBW726CEV | Energy efficiency class C | Free standing | Combi | Height 203 cm | Fridge net capacity 326 L | F
- TootjadLG
- Mudel: GBBW726CEV
- Saadavus: 4
-
963€
LG Refrigerator | GBBW726CEV | Energy efficiency class C | Free standing | Combi | Height 203 cm | Fridge net capacity 326 L | Freezer net capacity 139 L | Display | 33 dB | Black Steel
| All | |
| Aastane energiakulu | 191 kWh |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | C |
| Eritunnused | LINEAR Cooling Door Cooling+ |
| Gross depth (mm) | 739.00 mm |
| Gross height (mm) | 2107.00 mm |
| Gross weight | 97.00 kg |
| Gross width (mm) | 772.00 mm |
| Kõrgus | 203 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 326 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 69.7 cm |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 33 dB |
| Net weight | 89.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 465 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6000.00 g |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | GBBW726CEV |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 139 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Sügavus | 70.4 cm |
| Tare weight (kg) | 8.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Black Steel |
| Tüüp | Combi |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 1.20 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

















