LG Soundbar Sound System with Dolby Atmos and 3.1 Channels | SG10TY | Bluetooth
- TootjadLG
- Mudel: SG10TY
- Saadavus: 5
-
345€
LG Soundbar Sound System with Dolby Atmos and 3.1 Channels | SG10TY | Bluetooth
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| FM-raadio | No |
| Gross depth (mm) | 252.00 mm |
| Gross height (mm) | 430.00 mm |
| Gross weight | 16.10 kg |
| Gross width (mm) | 1532.00 mm |
| Karaoke | No |
| Kassetiseade | No |
| Net weight | 9.71 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5116.80 g |
| Plastic (No PET) | 1279.20 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Soundbar Sound System with Dolby Atmos and 3.1 Channels |
| Producer product name | SG10TY |
| Tare weight (kg) | 6.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| USB-port | 1 |
| Volume (m3) | 0.17 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |




















