LG Washing machine | F4X5011TKB | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 11 kg | 1400 RPM | Depth 57 cm |
- TootjadLG
- Mudel: F4X5011TKB
- Saadavus: 5
-
535€
LG Washing machine | F4X5011TKB | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 11 kg | 1400 RPM | Depth 57 cm | Width 60 cm | Display | LED | White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 31 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 660 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 72.00 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase | 71 dB |
| Net weight | 68.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3200.00 g |
| Pesumaht | 11 kg |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | F4X5011TKB |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisendpinge | 220 - 240 V |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 57 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Veekulu tsükli kohta | 46 L |
| Volume (m3) | 0.38181 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









