Brother | TZE-151 Laminated Tape | Black on Clear | TZe | 8 m | 2.4 cm
- TootjadBrother
- Mudel: TZE151
- Saadavus: 5
-
20€
Brother | TZE-151 Laminated Tape | Black on Clear | TZe | 8 m | 2.4 cm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Kasseti tüüp | TZe |
| Lindi pikkus | 8 m |
| Lindi suurus | 2.4 cm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6330 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 26.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Brother |
| Producer product name | TZE-151 Laminated Tape |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black on Clear |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |












