Brother TZe-N231 Labelling Tape Cassette Black on White, 12mm wide, 8m long Brother
- TootjadBrother
- Mudel: TZeN231
- Saadavus: 5
-
17€
Brother TZe-N231 Labelling Tape Cassette – Black on White, 12mm wide, 8m long Brother
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Kogus pakendi kohta | 1 cassette(s) |
| Laius | 2 cm |
| Lindi laius | 1.2 cm |
| Lindi pikkus | 8 m |
| Lindi suurus | 1.2 x 800 cm |
| Materjal | Non-laminated tape |
| Meediumiühikud pakendi kohta | 1 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5486 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2.00 g |
| Printimistehnoloogia | Direct thermal |
| Producer | Brother |
| Producer product name | Brother |
| Sügavus | 9 cm |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Ühilduvus | P-Touch GL-H105, PT-1000, 1005, 1010, 1080, 1090, 1230, 1260, 1280, 1290, 1650, 18, 1830, 1880, 1950, 2030, 2100, 2430, 2700, 2730, 7100, 7500, 7600, 9500, 9700, 9800, D200, D210, D400, D450, D600, E100, E300, E550, PT-GL-100, PT-GL-200, PT-H101, H105, H1 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |













