Brother | TZe-S241 Strong Adhesive Laminated Tape | Black on White | TZe | 8 m | 1.8 cm
- TootjadBrother
- Mudel: TZES241
- Saadavus: 5
-
20€
Brother | TZe-S241 Strong Adhesive Laminated Tape | Black on White | TZe | 8 m | 1.8 cm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 0.075 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Kasseti tüüp | TZe |
| Kogus pakendi kohta | 1 |
| Lindi pikkus | 8 m |
| Lindi suurus | 1.8 cm |
| Muud funktsioonid | 18mm Tape Black on White |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | blister |
| Palette Qty | 7596 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Brother |
| Producer product name | TZe-S241 Strong Adhesive Laminated Tape |
| Tare weight (kg) | 0.025 kg |
| Toote värv | Black on White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother tze-s241 strong adhesive laminated tape black on white tze 8 m 18 cm, tzes241, brother, lindid










