Acer PM161Q B1bmiuux | 15.6 " | IPS | FHD | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
- TootjadAcer
- Mudel: UM.ZP1EE.101
- Saadavus: 5
-
120€
Acer PM161Q B1bmiuux | 15.6 " | IPS | FHD | 16:9 | 60 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 15.6 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | Class D |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 432.00 mm |
| Gross height (mm) | 569.00 mm |
| Gross weight | 1.99 kg |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Net weight | 0.69 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 117 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Pööratav | No |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | Acer |
| Producer product name | PM161Q B1bmiuux |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Toote värv | Black |
| USB liideste arv | 2 |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 172 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75 mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: acer pm161q b1bmiuux 156 ips fhd 169 60 hz 4 ms 1920 x 1080 pixels 250 cdm hdmi ports quantity 1 black, umzp1ee101, acer, monitorid











