Acer Predator XB3 XB273KV4bmiiprx | 27 " | Agile Splendor IPS | 16:9 | 160 Hz | 0.5 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m | HDMI po
- TootjadAcer
- Mudel: UM.HX3EE.401
- Saadavus: 5
-
347€
Acer Predator XB3 XB273KV4bmiiprx | 27 " | Agile Splendor IPS | 16:9 | 160 Hz | 0.5 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Audio Out |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 246 mm |
| Gross height (mm) | 404 mm |
| Gross weight | 5.11 kg |
| Gross width (mm) | 614.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 160 Hz |
| Net weight | 4.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paneeli tüüp | Agile Splendor IPS |
| Paper/Pasteboard | 567.00 g |
| Plastic (No PET) | 142.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Acer |
| Producer product name | Predator XB3 XB273KV4bmiiprx |
| Reaktsiooniaeg | 0.5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tare weight (kg) | 0.71 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.061021776 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







