Asus | PA329CRV | 31.5 " | IPS | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadAsus
- Mudel: 90LM02C0-B01K70
- Saadavus: 4
-
826€
Asus | PA329CRV | 31.5 " | IPS | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 31.5 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Ekraani pind | Non-glare |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 828.00 mm |
| Gross height (mm) | 142.00 mm |
| Gross weight | 14.20 kg |
| Gross width (mm) | 509.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | 13 cm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Net weight | 9.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 3900.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Asus |
| Producer product name | PA329CRV |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 4.30 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 96W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








