Benq | PD2706QN | 27 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 1
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.LNDLA.TBE
- Saadavus: 5
-
322€
Benq | PD2706QN | 27 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-C, USB-A |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 700.00 mm |
| Gross weight | 9.32 kg |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | 11.5 cm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 6.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2320.00 g |
| Plastic (No PET) | 580.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemisnurk | 90 |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Benq |
| Producer product name | PD2706QN |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED backlight |
| Tare weight (kg) | 2.90 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




