Dell | Monitor | U2424H | 24 " | IPS | 16:9 | 120 Hz | 5 ms | 250 cd/m | Silver
- TootjadDell
- Mudel: 210-BKTZ
- Saadavus: 5
-
230€
Dell | Monitor | U2424H | 24 " | IPS | 16:9 | 120 Hz | 5 ms | 250 cd/m² | Silver
| All | |
| Ekraani diagonaal | 24 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 620.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 5.29 kg |
| Gross width (mm) | 405.00 mm |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | 15 cm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 3.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 440.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemisnurk | -90/+90 |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Monitor |
| Producer product name | U2424H |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.44 kg |
| Toote värv | Silver |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 15W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










