Dell | P2425HE | 23.8 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 8 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Warranty 60 month
- TootjadDell
- Mudel: 210-BMJB_5Y
- Saadavus: 5
-
255€
Dell | P2425HE | 23.8 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 8 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Warranty 60 month(s)
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, RJ45, USB Type-A, USB Type-C |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 23.8 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 620.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 5.29 kg |
| Gross width (mm) | 405.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 3.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 50.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 440.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | P2425HE |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED edgelight system |
| Tare weight (kg) | 1.44 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 15W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |















