Dell P2426HEB | 24 " | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 5/8 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m
- TootjadDell
- Mudel: 210-BVHS
- Saadavus: 5
-
326€
Dell P2426HEB | 24 " | IPS | FHD | 16:9 | 120 Hz | 5/8 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m²
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 24 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross weight | 7.90 kg |
| Gross width (mm) | 570.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 5.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 78 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product name | P2426HEB |
| Reaktsiooniaeg | 5/8 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.95 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: dell p2426heb 24 ips fhd 169 120 hz 58 ms 1920 x 1080 pixels 300 cdm, 210-bvhs, dell, monitorid







