Gigabyte | GS25F2 EU | 24.5 " | IPS | FHD | 200 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadGigabyte
- Mudel: GS25F2 EU
- Saadavus: 5
-
118€
Gigabyte | GS25F2 EU | 24.5 " | IPS | FHD | 200 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| Connectivity | HDMI, Displayport, Earphone Jack |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 24.5 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani pind | Non-glare |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross weight | 4.00 kg |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 16.7 |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Maksimaalne värskendussagedus | 200 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 55.69 x 40.20 x 17.94 cm |
| Net weight | 3.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 712.00 g |
| Plastic (No PET) | 178.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | GS25F2 EU |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.89 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gigabyte gs25f2 eu 245 ips fhd 200 hz 1 ms 1920 x 1080 pixels 300 cdm hdmi ports quantity 2, gs25f2 eu, gigabyte, monitorid











