Gigabyte | GS32QCA EK | 32 " | VA | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadGigabyte
- Mudel: GS32QCA EK
- Saadavus: 3
-
231€
Gigabyte | GS32QCA EK | 32 " | VA | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, Earphone Jack |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 794.00 mm |
| Gross weight | 8.10 kg |
| Gross width (mm) | 515.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Maksimaalne värskendussagedus | 180 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 70.9 x 49.7 x 23.8 cm |
| Net weight | 5.86 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 1792.00 g |
| Plastic (No PET) | 448.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | GS32QCA EK |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | Edge |
| Tare weight (kg) | 2.24 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




















