GW2790 | 27 " | IPS | 1920 x 1080 pixels | 16:9 | 5 ms | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2 | 100 Hz
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.LLTLJ.LBE
- Saadavus: 5
-
107€
GW2790 | 27 " | IPS | 1920 x 1080 pixels | 16:9 | 5 ms | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | 100 Hz
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 449.00 mm |
| Gross height (mm) | 182.00 mm |
| Gross weight | 5.60 kg |
| Gross width (mm) | 612.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 5.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product name | GW2790 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gw2790 27 ips 1920 x 1080 pixels 169 5 ms 250 cdm hdmi ports quantity 2 100 hz, 9hlltljlbe, benq, monitorid









