Lenovo | ThinkVision | T27QD-40 | 27 " | IPS | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Ec
- TootjadLenovo
- Mudel: 64AAGAT2EU
- Saadavus: 5
-
450€
Lenovo | ThinkVision | T27QD-40 | 27 " | IPS | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Eclipse black | Warranty 36 month(s)
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 422.00 mm |
| Gross weight | 9.40 kg |
| Gross width (mm) | 639.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1500:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 6.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2100.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ThinkVision |
| Producer product name | T27QD-40 |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | N/A |
| Tagantvalgustuse tüüp | WLED |
| Tare weight (kg) | 2.60 kg |
| Toote värv | Eclipse black |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 15W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





































