Philips | 243B1/00 | 23.8 " | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: 243B1/00
- Saadavus: 5
-
200€
Philips | 243B1/00 | 23.8 " | IPS | FHD | 16:9 | 75 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 23.8 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Glare, 3H, Haze 25 % |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 730 mm |
| Gross height (mm) | 446 mm |
| Gross weight | 7.8 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI cable, DP cable, USB-C/A Y cable, Power cable |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -5/35 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Net weight | 5.794 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 38 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 206.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemisnurk | -90/90 |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Philips |
| Producer product name | 243B1/00 |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.006 kg |
| Toote värv | Black |
| USB liideste arv | USB-C 3.2 Gen 1 x 1 (upstream), USB 3.2 x 4 (downstream with 1 fast charge B.C 1.2) |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 96W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Virvendusvaba | Yes |
| Volume (m3) | 0.0455812 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips 243b100 238 ips fhd 169 75 hz 4 ms 1920 x 1080 pixels 250 cdm hdmi ports quantity 1 black, 243b100, philips, monitorid












