Samsung LS27FG902XUXEN 27" Gaming Monitor Odyssey 3D G90XF 3840x2160/16:9/350cd/m2/1ms, HDMI, USB, DP
- TootjadSamsung
- Mudel: LS27FG902XUXEN
- Saadavus: 1
-
1 884€
Samsung LS27FG902XUXEN 27" Gaming Monitor Odyssey 3D G90XF 3840x2160/16:9/350cd/m2/1ms, HDMI, USB, DP
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 434.00 mm |
| Gross height (mm) | 133.00 mm |
| Gross weight | 9.60 kg |
| Gross width (mm) | 834.00 mm |
| Net weight | 7.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1680.00 g |
| Plastic (No PET) | 420.00 g |
| Producer | Samsung |
| Tare weight (kg) | 2.10 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung ls27fg902xuxen 27 gaming monitor odyssey 3d g90xf 3840x2160169350cdm21ms, hdmi, usb, dp, ls27fg902xuxen, samsung, monitorid

















