Aten HDMI to VGA Converter | Aten | HDMI to VGA Adapter | White
- TootjadAten
- Mudel: VC810-AT
- Saadavus: 1
-
20€
Aten HDMI to VGA Converter | Aten | HDMI to VGA Adapter | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 45.5 mm |
| Gross height (mm) | 14.8 mm |
| Gross weight | 0.013 kg |
| Gross width (mm) | 23 mm |
| Input | 1 x HDB-15 Female (Black) |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 2194 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer | Aten |
| Producer product name | HDMI to VGA Adapter |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Väljund | 1 x HDMI Type A Male (Black) |
| Värv | White |
| Volume (m3) | 0.0000154882 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aten hdmi to vga converter aten hdmi to vga adapter white, vc810-at, aten, audiovideo kaablid

