Aten VE781030 30M True 4K HDMI Active Optical Cable, True 4K@30m | Aten | True 4K HDMI Active Optical Cable | VE781030 | HDMI Ty
- TootjadAten
- Mudel: VE781030-AT
- Saadavus: 1
-
139€
Aten VE781030 30M True 4K HDMI Active Optical Cable, True 4K@30m | Aten | True 4K HDMI Active Optical Cable | VE781030 | HDMI Type-A Male | HDMI Type-A Male | HDMI to HDMI | 30 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Kaabli pikkus | 30 m |
| Muud funktsioonid | Extends True 4K signals up to 30m Reduced EMI and RFI for lower noise interference Gold-plated connectors for reliable transmissions |
| Net weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 833 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| PET | 14.00 g |
| Pistmik 1 | HDMI Type-A Male |
| Pistmik 2 | HDMI Type-A Male |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Aten |
| Producer product family | True 4K HDMI Active Optical Cable |
| Producer product name | VE781030 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: aten ve781030 30m true 4k hdmi active optical cable, true 4k30m aten true 4k hdmi active optical cable ve781030 hdmi ty, ve781030-at, aten, audiovideo kaablid








