AXAGON MINI DP to HDMI cable, 1.8 m, 4K/30Hz | RVDM-HI14C2 | 1.8 m
- TootjadAXAGON
- Mudel: RVDM-HI14C2
- Saadavus: 5
-
14€
AXAGON MINI DP to HDMI cable, 1.8 m, 4K/30Hz | RVDM-HI14C2 | 1.8 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1600 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 32.80 g |
| Plastic (No PET) | 8.20 g |
| Producer | AXAGON |
| Producer product family | MINI DP to HDMI cable, 1.8 m, 4K/30Hz |
| Producer product name | RVDM-HI14C2 |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





