Cablexpert | CC-HDMI4-1M | HDMI | HDMI | HDMI to HDMI | 1 m
- TootjadCablexpert
- Mudel: CC-HDMI4-1M
- Saadavus: 5
-
3€
Cablexpert | CC-HDMI4-1M | HDMI | HDMI | HDMI to HDMI | 1 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross weight | 0.053 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Net weight | 0.043 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi kaal | 11.9 g |
| Pakendi kõrgus | 38.5 cm |
| Pakendi laius | 38 cm |
| Pakendi sügavus | 31 cm |
| Palette Qty | 12084 pc(s) |
| Pistmik 1 | HDMI |
| Pistmik 2 | HDMI |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Cablexpert |
| Producer product family | CC-HDMI4-1M |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.000143 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cablexpert cc-hdmi4-1m hdmi hdmi hdmi to hdmi 1 m, cc-hdmi4-1m, cablexpert, audiovideo kaablid





