Cablexpert | CC-HDMI4-6 | High speed HDMI male-male cable | HDMI to HDMI | 1.8 m
- TootjadCablexpert
- Mudel: CC-HDMI4-6
- Saadavus: 5
-
3€
Cablexpert | CC-HDMI4-6 | High speed HDMI male-male cable | HDMI to HDMI | 1.8 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3165 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Cablexpert |
| Producer product family | CC-HDMI4-6 |
| Producer product name | High speed HDMI male-male cable |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.000546 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cablexpert cc-hdmi4-6 high speed hdmi male-male cable hdmi to hdmi 18 m, cc-hdmi4-6, cablexpert, audiovideo kaablid






