Digitus Connection Cable | DisplayPort to DisplayPort | 3 m
- TootjadDigitus
- Mudel: AK-340100-030-S
- Saadavus: 5
-
8€
Digitus Connection Cable | DisplayPort to DisplayPort | 3 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Net weight | 0.135 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 58 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 24.53 g |
| Plastic (No PET) | 6.13 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product family | Connection Cable |
| Tare weight (kg) | 0.031 kg |
| Tüüp | DisplayPort to DisplayPort |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




